Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TB/p [Technik budownictwa i architektury wnętrz (ang/nie]
Technikum (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Bal, Magdalena
Banat, Klaudia
Błoch, Nadia
Czubak, Dominik
Gąsiorowska, Amelia
Grobelna, Wiktoria
Hadyna, Maria
Hanc, Sandra
Janowski, Piotr
Juszczak, Maksymilian
Kazimierczak, Laura
Kaźmierczak, Wiktoria
Kęsicki, Olivier
Kimla, Patrycja
Kuliberda, Patrycja
Kuśmierowska, Zuzanna
Lech, Sylwia
Lis, Jakub
Łykowski, Jakub
Łyszkowicz, Szymon
Marciniak, Martyna
Marciniak, Róża
Molenda, Mateusz
Mróz, Miłosz
Pachólski, Adrian
Paluśkiewicz, Franciszek
Pokora, Wojciech
Preś, Kacper
Rygielski, Dominik
Tokarczyk, Franciszek
Tomczyk, Krystian
Wilczura, Dominik
Wilczura, Mateusz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 52



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TM/p [technik mechanik ze specjalnością CNC]
Technikum (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty

najniższa liczba punktów z osiągnięć: nd.



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TMT/p [[O] Technik mechatronik (ang*-niem*)]
Technikum (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Jagudzki, Patryk
Knapik, Maciej
Małkus, Jakub
Matuszewski, Jakub
Swędrak, Kacper
Tomaszewski, Sebastian

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 75.95



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TNTE [Technik mechatronik e-sport]
Technikum (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Branicki, Jakub
Iwański, Jakub
Kaczorowski, Michał
Kotecki, Jakub
Muszyński, Wiktor Kamil
Prorok, Bartłomiej
Przybysz, Hubert
Rochowiak, Oliwier
Stolecki, Tobiasz
Szczech, Hubert

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 89.8



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1TPS/p(ang) [[O] Technik pojazdów samochodowych (ang*-niem*)]
Technikum (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Bobras, Dawid
Boik, Jakub
Borowski, Piotr
Ciepłucha, Jakub
Jacoń, Konrad
Kalata, Kamil
Kochan, Piotr
Łoboda, Miłosz
Majda, Jakub Grzegorz
Rogoziński, Bartłomiej
Statkiewicz, Alex
Statkiewicz, Jakub
Sysio, Marek
Szymański, Artur
Wojciechowski, Maciej
Wyka, Fabian
Zawadzki, Kacper

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 65.15



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1BS/p [[O] Blacharz samochodowy (niem)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Goszczyński, Szymon Łukasz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 71.6



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Cuk/p [[O] Cukiernik (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Adamiec, Alan
Ciszewska, Nikola
Leśniak, Szymon
Rózga, Mateusz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 52.15



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1FR/p [[O] Fryzjer (ang*)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Birnbaum, Wiktoria
Fret, Sylwia
Jach, Natalia
Jankowska, Katarzyna
Leśniewicz, Honorata
Majchrzak, Oliwia
Markiewicz, Igor
Mik, Żaneta
Orysiak, Natalia
Panfilak, Kinga
Pędziwiatr, Sandra
Rogalewicz, Zuzanna
Wolnicki, Alex
Wołosz, Julia
Wroniszewska, Paulina
Zaręba, Izabela

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 33.7



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1K/p [[O] Kucharz (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Bogdański, Krystian
Mietlowski, Mariusz
Piszczek, Dawid

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 39.3



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1MInst/p [[O] Monter sieci i instalacji sanitarnych (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Krysiak, Patryk
Kubasiewicz, Dawid
Kułakowski, Dawid
Muszalski, Jakub

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 42.3



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1MPS/p [[O] Mechanik pojazdów samochodowych (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Błaszczak, Kacper
Bykowski, Kewin
Caban, Wiktor
Cieciorowski, Marcin
Czapliński, Mateusz
Jankowski, Paweł
Jarmakowski, Kacper
Jasiorek, Juliusz
Jurek, Kacper
Kędzierski, Hubert
Kolanek, Łukasz
Konieczny, Marceli
Kowalski, Patryk
Król, Dominik
Kulak, Dominik
Lewandowski, Jakub
Maciaszek, Dawid
Makowski, Jakub
Malec, Michał
Parteka, Krystian
Piątkowski, Robert
Rejmicz, Maciej
Rzepkowski, Maksymilian
Strzemiński, Mateusz
Sulewski, Damian
Wasiak, Filip
Wierzbowski, Norbert
Wiszniewski, Kacper
Wojtyniak, Igor
Zając, Adam

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 34.65



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Mt/p [[O] Mechatronik (ang*)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty

najniższa liczba punktów z osiągnięć: nd.



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1MZ/p [[O] Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Federkiewicz, Patryk
Gwiazdowicz, Dominik
Koziara, Marcel
Kulka, Bartłomiej
Madaj, Michał
Makowski, Bartosz
Makowski, Dawid
Olejnik, Adam
Pietrzak, Oliwier
Sobański, Jakub
Wojna, Patryk
Zarębski, Dominik Adam

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 22.05



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1OS/p [[O] Operator obrabiarek skrawających (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty

najniższa liczba punktów z osiągnięć: nd.



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Pie/p [[O] Piekarz (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty

najniższa liczba punktów z osiągnięć: nd.



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Spr/p [[O] Sprzedawca (ang*)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Adamczewski, Michał
Kisiel, Patryk Paweł
Kosmala, Kacper
Piech, Mikołaj
Szczech, Katarzyna
Szulc, Mateusz

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 65.05



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1ST/p [[O] Stolarz (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty
Bieniak, Adrian
Kaczmarski, Gracjan
Masłowski, Oliwier
Stępień, Filip
Ubych, Piotr Rafał
Urbaniak, Mateusz Jakub

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 48.85



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Tap/p [[O] Tapicer (ang)]
Branżowa Szkoła I stopnia (ZS nr 1 w Pabianicach)


Nazwisko, Imię Punkty

najniższa liczba punktów z osiągnięć: nd.